Konsultant Systemów ERP

Kraków
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN netto/
Doświadczenie
Pracownicy
20
Poziom
Junior
Dodano
4 miesiące temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

SQL
Znajomość MS Business Central
j. Angielski
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie we wdrażaniu ERP

Opis oferty

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w projektach i realizować zadania związane z wdrożeniami nowoczesnych systemów dla firm.

Nasze wymagania

  • Min. rocznego doświadczenia w zespołach wdrożeniowych systemów ERP, CRM, produkcyjnych lub logistycznych

  • Znajomość systemów Microsoft Dynamics 365 (Business Central/Sales/Marketing) lub innych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość SQL będzie dodatkowym atutem

  • Wiedzy z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw

  • Wykształcenia wyższe (znajomość podstaw rachunkowości będzie dodatkowym atutem)

  • Zaangażowania, motywacji oraz umiejętności pracy w zespole

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Zdolności organizacyjnych i analitycznych

  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Uczestnictwo w ambitnych, w tym międzynarodowych projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i dodatkowe benefity, w tym Multisport

  • Przyjazną atmosferę w zespole

  • Pracę hybrydową: w wygodnym biurze i zdalnie

  • Do wyboru umowa o pracę lub kontrakt

  • Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach, certyfikację Microsoft

Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP