Monitor_newLogo

Programista C# do działu adaptacji

Północna Polska
B2B
10 000 - 16 000 PLN B2B
Doświadczenie
Pracownicy
300
Poziom
Mid
Dodano
2 lata temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

SQL
C#
Visual Studio
Język Angielski
Obsługa CMS Wordpress

Opis oferty

Jako programista weźmiesz udział w ekscytującej, ale wymagającej pracy nad dalszym rozwojem naszego nowego produktu MONITOR G5 z którego korzystają firmy produkcyjne w Polsce i na całym świecie. Będziesz pracować razem z właścicielami produktów, testerami, programistami, a także konsultantami i klientami w zespole składającym się z 5-8 osób. Każdy zespół odpowiada za jeden lub kilka obszarów/modułów w MONITORZE.

Opis stanowiska:
Rozwój adaptacji systemu Monitor ERP G5 oraz tworzenie nowych i utrzymanie istniejących funkcjonalności w systemie.

Oferujemy:
·       stabilność zatrudnienia w ramach Umowy o pracę lub B2B,
·       możliwość rozwoju/nauki pod opieką programistów ze Szwecji i Polski,
·       udział w konferencjach IT,
·       możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu),
·       pracę w elastycznych godzinach, 8 godzin pomiędzy 8:00-16:00 +/- 1h,
·       dodatkowe benefity: opieka medyczna i karta sportowa,
·       freak out room (PS, VR, tenis stołowy),
·       okazjonalne wyjazdy zagraniczne – szkoleniowe i integracyjne,
·       atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Wymagania:
·       Minimum tytuł inżyniera z informatyki ze specjalnością programowania,
·       Doświadczenie: minimum 3 lata (Mid)
·       Znajomość baz danych (MS SQL, SQL Anywhere) i języka SQL
·       Umiejętność programowania w C# .NET, znajomość Visual Studio,
·       Znajomość narzędzi wersjonowania plików – preferowany Git,
·       Bardzo dobra znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie,
·       Umiejętność uzgadniania rozwiązań technicznych zarówno z klientami jak i konsultantami,
·       Okazjonalne wizyty u klientów,
·       Zaangażowanie w pracę.

Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP