Raport - Rynek systemów ERP w Polsce dzisiaj SIerpień 2022

RYNEK SYSTEMÓW ERP W POLSCE DZISIAJ (08/)2022

Obecna sytuacja na naszym rodzimym rynku jest bardzo trudna. Mimo, że jesteśmy już po kilku falach pandemii, eksperci mówią nam o kolejnej, która ma nadejść tej jesieni. Jakby tego było mało, wojna za naszą wschodnią granicą między Ukrainą a Rosją stała się faktem i niestety… nie zapowiada się na jej szybki koniec. Każdy z nas boryka się z nieustannie rosnącą inflacją, która wpływa na portfele nawet najzamożniejszych Polaków.

To wszystko ma ogromny wpływ na rynek systemów ERP, o czym przekonają się Państwo po przeczytaniu poniższego raportu. Dystrybutorzy i inwestorzy w tej branży alarmują o pomoc i wskazują na liczne problemy lub wyzwania, które pojawiły się przez panujący globalny chaos. Z racji na trudną sytuację zdecydowaliśmy się zapytać dostawców, użytkowników i naszych czytelników – jak wygląda nowa rzeczywistość i jaki wpływ ma na sam rynek systemów ERP.

Tak powstał raport, który jest nie tylko uzupełnieniem poprzedniego raportu, ale też pokazuje zupełnie inne realia, w których przyszło nam wszystkim żyć.
Zapraszam do lektury!

Marek Mac
Założyciel i CEO, portau myERP

W raporcie znajdziesz m. in.:

Rynek systemów ERP
1. Rynek systemów ERP po pandemii A w nim co pandemia uświadomiła firmom? Z jakim problemami borykał się rynek? Na co firmy przeznaczały swoje inwestycje w tym czasie? Odpowiedzi znajdziecie w tej części raportu.
2. Nowe wyzwania - nowe trendy. Jakie funkcjonalności były brane najczęściej pod uwagę podczas wyboru systemu ERP? Jakie obszary funkcjonalne były rozwijane w dotychczasowych systemach? Jakie obszary były usprawnianie najczęściej. Odpowiedzi znajdziecie w tej części raportu.
Rozwój systemów ERP
3. Zmiany na rynku po 24 lutego 2022 Czy sytuacja za wschodnią granicą i rosnąca inflacja ma wpływ na firmy w Polsce? Czy i jak jest odczuwalna? Odpowiedzi znajdziecie w tej części raportu.
Wypełnij formularz i pobierz bezpłatnie raport
Link do pobrania otrzymasz w wiadomości mailowej


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Marek Mac, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „myERP MAREK MAC” z siedzibą w Skórzewie (60-185), z adresem przy ul. Grafitowej 32/7, posiadający numer NIP: 8512923634 (dalej jako „Administrator”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji, zawarcia i realizacji umowy współpracy, w związku z ciążącymi na Administratorze obowiązkami prawnymi, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego, celach satystycznych i analitycznych oraz ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, w tym żądania kopii danych, sprostowania nieprawidłowych danych oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody – na zasadach określonych w RODO. Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

  Partnerzy serwisu myerp.pl

  logo-cfi
  logo-humansoft
  InfoConsulting-2
  enova_logo
  SAP Polska
  nav24 logo
  HQS Systems Logo
  Avande
  Graffiti.ERP
  Xone
  Orba Logo
  Satisfly_logo
  sBiznes
  JAK MIGROWAĆ, INTEGROWAĆ SYSTEM ERP I MAKSYMALIZOWAĆ ZYSKI

  Oraz: